Przywitaj Nowy LEPSZY Rok 2024 z KWASKOWA.PL w Kazimierzu Dolnym !!!

sylwester-i-nowy-rok kazimierz kwaskowa 2023

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przystępne i bogate w atrakcje pakiety pobytowe na każdą kieszeń w terminie od 30.12.2023 do 1.01.2024 wraz z fantastycznym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek przy grzańcu, „innym zwiedzaniem miasteczka”, smacznym jedzeniem, taneczną imprezą sylwestrową i wieloma innymi atrakcjami…

 

Plan pobytu (3 dni / 2 noce)

30.12.2023 (SOBOTA)

 Od g.15.00 Zakwaterowanie Gości KWASKOWEJ

17:00 – 20.00 Obiadokolacja Integracyjna przy Ognisku Powitalnym z żurkiem i bigosem oraz pieczeniem kiełbasek i grzańcem – altana nad parkingiem

31.12.2023 (NIEDZIELA – SYLWESTER)

9.00 – 10.30 Śniadanie

12.00-15.00 „Inne zwiedzanie Kazimierza Dolnego – z naszym endemicznym przewodnikiem” zbiórka dla chętnych przed budynkiem (ok. 2/3 godz-ile kto chce zobaczyć…)

19.00 Początek uroczystej Kolacji Sylwestrowej – dania gorące, zimne,  impreza taneczna na sali     dolnej, słodkości w sali bilardowej (ciasta, owoce, inne słodkości)…

24.00 Lampka szampana i życzenia oraz podziwianie fajerwerków nad miastem (górny balkon)

01.01.2024 (PONIEDZIAŁEK– NOWY ROK)

9.00 – 11.00 Długie śniadanie noworoczne z pamiątkowym upominkiem kazimierskim dla każdego pokoju

14.00 koniec przedłużonej doby hotelowej

 

MENU SYLWESTROWE

1 dzień (SOBOTA)

Obiadokolacja Plenerowa wraz ogniskiem integracyjnym

Żurek Staropolski, tradycyjny z zasmażanym boczkiem i łopatką, z gotowanym jajkiem oraz wegetariański bigos z suszonymi       śliwkami.

Dwa rodzaje kiełbasy do pieczenia na ognisku wraz z pieczywem z kazimierskiej piekarni, keczup, musztarda, ogóreczki, chrzan…

2 dzień (NIEDZIELA)

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, mleko cieple/zimne płatki/musli, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

UROCZYSTA KOLACJA SYLWESTROWA

Delikatny krem z zielonego groszku z grzankami na ciepło oraz pałeczki drobiowe z ziemniakami i surówką

„Zimna płyta” – deski serów z dodatkami (winogrona, orzechy, sosy pikantne), kilka rodzajów lokalnej kiełbasy, domowy smalec, salceson, mięsa pieczone wg lokalnych przepisów (pieczony – karczek, schab, boczek) i inne przaśne przysmaki kuchni polskiej, wraz ogórkami kiszonymi i innymi zakąskami (śledzie, pomidory z mozarellą, papryka, kapary, patisony marynowane…) i pieczywem ze słynnej kazimierskiej piekarni.

ok godz. 00.30 po życzeniach noworocznych i lampce szampana, gorący Boeuf Stroganow delikatnym mięsem wołowym i pieczarkami. 

W jednej z sal w trakcie sylwestra będzie znajdował się barek herbaciano – kawiarniany wraz z różnego rodzaju słodkościami (ciasta, owoce itp.)

3 dzień (PONIEDZIAŁEK)

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, mleko cieple/zimne płatki/musli, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

 

Rezerwacje

Koszt Pakietu Sylwestrowego od osoby*

Pobyt w pokoju 2 lub 3 osobowym  typu standard z własną łazienką  – 1099 zł/os

Pobyt w studiu 2 pokojowym (grupa 5 osób)  – 999 zł/os

Pobyt w studiu 3 pokojowym (grupa 6-7 osób)  – 999 zł/os

Pobyt w pokoju 2 osobowym typu economy z 1 łazienką wspólną na 2 pokoje  – 999 zł/os

Rezerwacje dokonuje się poprzez wpłatę  opłaty rezerwacyjnej 50% kwoty za pobyt (nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji) na konto bankowe, a resztę płatności dokonuje się na miejscu w dniu w dniu zakwaterowania i przekazania kluczy Gościom.

  • dzieci w wieku do 5 lat śpiące z rodzicami lub we własnych łóżeczkach turystycznych (po ustaleniu przy rezerwacji)– gratis
  • dzieci w wieku 6-10 lat 75% wartości pakietu

 * Cena obejmuje cały pobyt sylwestrowy, zakwaterowanie, wyżywienie, udział w imprezie sylwestrowej przy muzyce, bezprzewodowe WI-FI, bezpieczny parking.

Nie ma możliwości bez kosztowego skrócenia pobytu lub anulowania rezerwacji (30.12.2023-01.01.2024), nie skorzystanie z części pakietu nie zmienia ceny całości, nie przewidujemy możliwości samego zakwaterowania bez udziału w pakiecie sylwestrowym.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata 50% kwoty od pokoju/rodziny na konto bankowe. Reszta płatności dokonywana jest na miejscu gotówką w dniu zakwaterowania i przekazania kluczy Gościom.

Istnieje możliwość wydłużenia pobytu o noclegi przed i po Pobycie Sylwestrowym w posezonowych cenach.

Nie prowadzimy sprzedaży alkoholu – zwyczajowo ustalamy z Gośćmi, że w czasie imprez o alkohol, jego ilość i gatunki zadbają sami uczestnicy (bez korkowego), co podnosi atrakcyjność oferty w stosunku do innych obiektów oferujących własny cennik alkoholi.

Salę kominkową wraz z widokiem na Kazimierz Dolny „z góry” i drewnem do kominka udostępnimy Państwu gratis przez cały pobyt… (przestronny taras z panoramą na miasteczko i niezapomniane wrażenia widokowe w samego Sylwestra, gdyż u stóp widać cały Kazimierz Dolny wraz z fontannami fajerwerków z całego miasteczka)

Jeżeli byłyby jakieś pytania lub za mało detali to prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji dodatkowych

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Tel.:+48 602793882

Email: kontakt@kwaskowa.pl   kwaskowa.pl

Zapraszamy i Pozdrawiamy!

One Comment

Comments are closed.