WIELKANOC 2022 w Kazimierzu Dolnym – KWASKOWA.PL !!!

 WIELKANOC 2022 w Kazimierzu Dolnym – KWASKOWA.PL !!!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przystępny pakiet pobytowy na każdą kieszeń w terminie od 15.04.2022 do 18.04.2022

(wraz z uroczystymi posiłkami świątecznymi, wspólnym przyozdabianiem pisanek i święconek, ogniskiem z kiełbaskami, ”innym” zwiedzaniem miasteczka, wieczorami kominkowymi, słynnym tradycyjnym „lanym poniedziałkiem” na kazimierskim rynku…)

15.04.22 (PT) 16.04.22 (SB) 17.04.22 (ND) 18.04.22 (PN)
(jako pakiet podstawowy – oczywiście istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu lub przedłużenia pobytu)

PLAN POBYTU

15.04.2022 (WIELKI PIĄTEK)

Od g.15.00 zakwaterowanie Gości
g. 18.00-19.00 Kolacja
Dla zainteresowanych, tradycyjna wieczorna droga krzyżowa w Kazimierskiej Farze lub klasztorze franciszkanów.

16.04.2022 (WIELKA SOBOTA)

g. 8.45-10.00 Śniadanie w jadalni
g. 9.45–11.00 Malowanie i przygotowywanie pisanek i święconek na Sali Kominkowej.
g. 16.00-17.00 Świąteczna obiadokolacja
g. 18.00 Wieczorek kominkowy dla chętnych

17.04.2022 (NIEDZIELA WIELKANOCNA)

g. 8.45-10.00 Śniadanie Wielkanocne
g. 11.00 -13.00 „Inne zwiedzanie” miasteczka z „naszym endemicznym” przewodnikiem
g. 16.00-17.00 Świąteczna obiadokolacja
g. 18.00 ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzańcem na terenie KWASKOWEJ

18.04.2022 (LANY PONIEDZIAŁEK)

g.8.45-10.00 Śniadanie z pamiątkowym upominkiem kazimierskim dla Gości
menu załączono poniżej

Całkowity Koszt Pakietu Wielkanocnego brutto

Pobyt w pokoju 2 osobowym typu standard z własną łazienką1600zł
Pobyt w pokoju 2 osobowym typu economy z 1 łazienka wspólna na 2 pokoje1400zł
Pobyt w pokoju 3 osobowym typu standard z własną łazienką2400zł
Pobyt w apartamencie 2 pokojowym (grupa 5 osób) 4000zł
Pobyt w studiu 3 pokojowym (grupa 6-7 osób)4800zł

Dzieci do 4 lat śpiące z rodzicami lub w łóżeczkach turystycznych – gratis, dzieci w wieku 5-7 lat 50% / od 8 roku życia, pełna stawka.

Cena obejmuje cały pobyt wielkanocny, pokoje z bezprzewodowym WI-FI, bezpiecznym parkingiem, nie ma możliwości bez kosztowego skrócenia pobytu lub anulowania rezerwacji w ramach pakietu 15.04.2022 do 18.04.2022

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki od pokoju/rodziny na konto bankowe. Reszta płatności dokonywana jest na miejscu w dniu zakwaterowania.

Istnieje możliwość wydłużenia pobytu w atrakcyjnych cenach (także wyżywienia).

Zwyczajowo ustalam z organizatorami, że w czasie imprez o alkohol, jego ilość i gatunki zadbają sami Goście (bez korkowego), co podnosi atrakcyjność oferty w stosunku do innych obiektów oferujących własny cennik alkoholi. 

Salę kominkową wraz z dużym tv i drewnem do kominka udostępnimy Państwu gratis przez cały pobyt, także marmurowy stół do bilarda… (przestronny taras widokowy z panoramą na miasteczko „z góry”) i niezapomniane wrażenia, gdyż widać cały Kazimierz Dolny u stóp…

Do wypożyczenia mamy także kijki do Nordic Walking, Rowery, ogród z hamakami, miejscem na ognisko…

Kawa i herbata będą uzupełniane podczas posiłków na bieżąco przez obsługę.

Jeżeli byłyby jakieś wątpliwości lub za mało detali proszę o kontakt to
prześlę Państwu bliższe informacje dodatkowe.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Tel.:+48 602793882 Email:kontakt@kwaskowa.pl lub kwaskowa.pl

Zapraszamy i Pozdrawiamy

MENU WIELKANOCNE

1 dzień

Kolacja

Barszcz czerwony i paszteciki z kapustą na gorąco, śledź w cebulce, sery żółte, ser biały, pomidory, ogórki, miód, dżemy owocowe, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

2 dzień

Śniadanie

Jajecznica, płatki i musli z mlekiem, wędliny, sery żółte, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiadokolacja

Delikatny bulion z ręcznie ugniatanymi kluseczkami na gorąco, pieczone pałeczki (przednie udka kurczaka) w sosie imbirowym, z ryżem i brzoskwinią, wraz z sałatką grecką.

Mięsa pieczone wg lokalnych przepisów (pieczony – karczek, schab, boczek), śledzie w dwóch smakach, inne zakąski, pomidory z mozarellą, ogórki kiszone, papryka, kapary, patisony marynowane, wraz pieczywem ze słynnej kazimierskiej piekarni

3 dzień

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, płatki musli z mlekiem, wędliny, pasztet, sery żółte, Sałatka wiejska, jajka faszerowane i w majonezie ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiadokolacja

Żurek staropolski z kawałeczkami zasmażanego boczku oraz gotowanymi jajkami, ziemniaki w cebulce, pieczona biała kiełbasa, zapiekane kotleciki z piersi kurczaka, sałatka wiejska, śledź na kilka sposobów, mięsa pieczone wg. lokalnych przepisów (pieczony – karczek, schab, boczek). Świeże pomidory, ogórki wraz pieczywem ze słynnej kazimierskiej piekarni.

Ognisko integracyjne

Kiełbaski pieczone na ognisku wraz z pieczywem z kazimierskiej piekarni, keczup, musztarda, gorący grzaniec dla każdego.

4 dzień

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, płatki musli z mlekiem, wędliny, pasztet, sery żółte, Sałatka wiejska, jajka w majonezie, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiadokolacje składają się zawsze z dań na ciepło wraz z innymi dodatkami na zimno oraz warzywami, sałatkami, śniadania i kolacje każdorazowo zawierają danie na ciepło.

Nasi stali Goście z pewnością pamiętają nasze wspaniałe mazurki, makowce i baby wielkanocne ręcznie wyrabiane przez naszych lokalnych mistrzów – potwierdzamy będą i w tym roku…

Kawa i herbata, woda mineralna będą uzupełniane podczas posiłków na bieżąco przez obsługę bez ograniczeń. W trakcie pobytu na salonie kominkowym w wolnym dostępie dla Gości, będą szklanki, kieliszki, na korytarzu znajduje się lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa…

Podane godziny serwowania posiłków, w jadalni, będą dokładnie przestrzegane, rezerwując pozostały świąteczny czas na rodzinne święta naszych pracowników.
Na świąteczne posiedzenia czy Polaków długie rozmowy zapraszamy o każdej porze na salon kominkowy, z pięknym widokiem na miasteczko…

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Tel. 602793882 lub mail kontakt@kwaskowa.pl