Przywitaj Nowy Rok 2023 z KWASKOWA.PL – Sylwester w Kazimierzu Dolnym

sylwester-i-nowy-rok kazimierz kwaskowa 2023

Przywitaj Nowy Rok 2023 – SYLWESTER W KAZIMIERZU DOLNYM
z KWASKOWA.PL w Kazimierzu Dolnym !!!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przystępne i bogate w atrakcje pakiety pobytowe na każdą kieszeń w terminie od 30.12.2022 do 1.01.2022 wraz z fantastycznym kuligiem/wycieczką bryczkami czy ogniskiem i pieczeniem kiełbasek przy grzańcu, „innym zwiedzaniem miasteczka”, smacznym jedzeniem, imprezą sylwestrową z DJ-em i wieloma innymi atrakcjami

PLAN POBYTU (3 dni / 2 noce)
30.11.2022 (PIĄTEK – SYLWESTER)

Od g.15.00 Zakwaterowanie Gości KWASKOWEJ
20.00 Początek uroczystej Kolacji Sylwestrowej – dania gorące, zimne, impreza taneczna z DJ na sali dolnej, słodkości w sali małej (ciasta, owoce, inne słodkości)…
24.00 Lampka szampana i życzenia oraz podziwianie fajerwerków nad miastem (górny balkon)

1.01.2022 (SOBOTA – NOWY ROK)

9.00 – 11.00 Długie śniadanie noworoczne
12.00 – 13.00 lub 13.00 – 14.00 godzinny kulig/przejażdżka bryczkami po Kazimierzu Dolnym
(5 bryczek zostanie podstawionych do Państwa dyspozycji o godzinie 12.00 oraz o 5 o godzinie 13.00, prosimy wcześniej zadeklarować godzinę przejażdżki)
17:00 – 20.00 Obiadokolacja przy Ognisku Noworocznym z żurkiem i bigosem wegetariańskim oraz pieczeniem kiełbasek i grzańcem – altana nad parkingiem

2.01.2022 (NIEDZIELA)

9.00 – 10.30 śniadanie pożegnalne z pamiątkowym upominkiem kazimierskim dla każdej pary/rodziny
11.00 „Inne zwiedzanie Kazimierza Dolnego – z naszym endemicznym przewodnikiem” zbiórka dla chętnych przed budynkiem (ok. 2 godz)
14.00 koniec przedłużonej doby hotelowej

MENU SYLWESTROWE
1 dzień (PIĄTEK)

UROCZYSTA KOLACJA SYLWESTROWA

Delikatny krem z zielonego groszku z grzankami na ciepło oraz pałeczki drobiowe z ziemniakami i surówką
„Zimna płyta” – deski serów z dodatkami (winogrona, orzechy, sosy pikantne), kilka rodzajów lokalnej kiełbasy, domowy smalec, salceson, mięsa pieczone wg lokalnych przepisów (pieczony – karczek, schab, boczek) i inne przaśne przysmaki kuchni polskiej, wraz ogórkami kiszonymi i innymi zakąskami (śledzie, pomidory z mozarellą, papryka, kapary, patisony marynowane…) i pieczywem ze słynnej kazimierskiej piekarni.
ok godz. 00.30 po życzeniach noworocznych i lampce szampana, gorący Boeuf Stroganow delikatnym mięsem wołowym i pieczarkami.
W jednej z sal w trakcie sylwestra będzie znajdował się barek herbaciano – kawiarniany wraz z różnego rodzaju słodkościami (ciasta, owoce itp.)

2 dzień (SOBOTA)

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, mleko cieple/zimne płatki/musli, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiadokolacja Plenerowa wraz ogniskiem integracyjnym

Żurek Staropolski, tradycyjny z zasmażanym boczkiem i łopatką, z gotowanym jajkiem oraz wegetariański bigos z suszonymi śliwkami.
Dwa rodzaje kiełbasy do pieczenia na ognisku wraz z pieczywem z kazimierskiej piekarni, keczup, musztarda, ogóreczki, chrzan…

3 dzień (NIEDZIELA)

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, mleko cieple/zimne płatki/musli, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

REZERWACJE
Nie prowadzimy sprzedaży alkoholu – zwyczajowo ustalamy z Gośćmi, że w czasie imprez o alkohol, jego ilość i gatunki zadbają sami uczestnicy (bez korkowego), co podnosi atrakcyjność oferty w stosunku do innych obiektów oferujących własny cennik alkoholi.
 

Salę kominkową wraz z widokiem na Kazimierz Dolny „z góry” i drewnem do kominka udostępnimy Państwu gratis przez cały pobyt… (przestronny taras z panoramą na miasteczko i niezapomniane wrażenia widokowe w samego Sylwestra, gdyż u stóp widać cały Kazimierz Dolny wraz z fontannami fajerwerków z całego miasteczka)

Jeżeli byłyby jakieś wątpliwości lub za mało detali to prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji dodatkowych.

Wszelkie pobyty realizowane będą zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami epidemiologicznymi GIS i MZ.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Tel.: +48 602 793 882
Email: kontakt@kwaskowa.pl
lub kwaskowa.pl
Zapraszamy i Pozdrawiamy