O Nas

Jesteśmy Domem Szkoleniowo Rekreacyjnym w Kazimierzu Dolnym umiejscowionym w przepięknym otoczeniu przyrody Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Kwaskowa Góra na której zlokalizowany jest nasz dom to wzniesienie zamykające kotlinę wokół Kazimierza, malowniczo poprzecinane bujnie porośniętymi wąwozami z którego roztacza się unikalny widok na Kazimierz i janowiecki brzeg Wisły.

Przez cały rok oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje w różnym standardzie i na każdą kieszeń. Ponadto, na życzenie naszych Gości organizujemy dowolne scenariusze całego pobytów w Kazimierzu Dolnym.

Dom Szkoleniowo Rekreacyjny KWASKOWA.PL to miejsce gdzie wypoczniesz w ciszy i spokoju ale również poznasz najciekawsze atrakcje miasta i aktywnie spędzisz wolny czas. Sprawdź naszą ofertę noclegową dla osób indywidualnych – noclegi Kazimierz Dolny oraz ofertę bazy noclegowej dla grup zorganizowanych – noclegi, sale szkoleniowe

A sam Kazimierz Dolny? Perła Renesansu? Miasto malarzy? Mekka miłośników kina w Polsce? Siedziba artystycznej bohemy? Małomiasteczkowa prowincja?

Sprawdź sam czym dla Ciebie będzie to spotkanie…