Dla Grup Zorganizowanych

Dom Szkoleniowo Rekreacyjny Kwaskowa od 2003 roku zajmuje się kompleksową obsługą pobytów grup zorganizowanych.

Nie jesteśmy chwilową wydmuszką zbudowaną nagle za „unijne fundusze” – KWASKOWA.PL to obiekt od lat tworzony z pasją i zaangażowaniem, projekt konsekwentnie budowany w oparciu o relacje z ciekawymi ludźmi, promując różnorodność i wielokulturowość-nigdy nie usłyszą Państwo u nas „że czegoś się nie da zrobić, lub że jesteśmy niekompetentni w danej sprawie…”    

Poza zakwaterowaniem, naszym Gościom oferujemy wybór imprez towarzyszących i dodatkowych atrakcji z naszej bogatej oferty. Zapraszamy na niezapomniane imprezy firmowe: słoneczne pikniki, huczne spotkania integracyjne, motywujące i efektywne szkolenia, aktywne warsztaty, prezentacje biznesowe, bale, konferencje…

Realizujemy każdy scenariusz imprez – od kameralnych wieczorków przy kominku po zabawy terenowe z quadami i paintballem oraz gry fabularne.

To co nas wyróżnia to: wieloletnie doświadczenie i know-how przy organizacji imprez grupowych poparte referencjami, wykwalifikowany personel, elastyczność, dyskrecja i indywidualne podejście do każdego klienta, kompleksowość działań, kameralne położenie naszego obiektu w otoczeniu przyrody Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Jesteśmy znani od lat z pysznego i nielimitowanego jedzenia podawanego w trakcie pobytów firmowych. W bogatym menu znajduje się wiele produktów regionalnych, pochodzących od lokalnych wytwórców, takich jak tradycyjnie wyrabiane sery czy wędliny o niespotykanym gdzie indziej zapachu i smaku. Wszystko z dodatkiem świeżych warzyw i owoców z okolicznych ogródków i sadów-bez jakichkolwiek dodatków czy konserwantów.

Dysponujemy pełnym zapleczem bankietowo-konferencyjnym. Każdą imprezę szyjemy na miarę potrzeb i możliwości naszych Klientów ale proponujemy też gotowe scenariusze.