Majówka 2021 – w KWASKOWA.PL w Kazimierzu Dolnym

MAJÓWKA 2021
w KWASKOWA.PL w Kazimierzu Dolnym !!! (30.04.2021 do 03.05.2021)

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przystępne i bogate w atrakcje pakiety pobytowe na każdą kieszeń (STANDARD, ECONOMY)

w terminie od 30.04.2021 do 03.05.2021 z fantastyczna wycieczką  terenówkami (OFF-ROAD) lub bryczkami konnymi, z ogniskiem integracyjnym i pieczeniem kiełbasek, grillem, „innym zwiedzaniem miasteczka” z naszym „endemicznym” przewodnikiem, smacznym śniadankiem i wieloma innymi atrakcjami…

PLAN POBYTU

30.04.2021 (PIĄTEK)

Od g.15 zakwaterowanie Gości KWASKOWEJ

18:00 – 22.00 Ognisko Powitalne z pieczeniem kiełbasek lub innych bananów czy kiełbasek wegetariańskich dla zgłoszonych wegetariańskich uczestników

01.05.2020 (SOBOTA)

8.30 – 10.00 Śniadanie

11.00 Malownicza wycieczka Terenówkami off-road (większa adrenalina i więcej do zobaczenia) lub dostojniej (spokojniej, paradnie w karocach/bryczkach, z żywymi końmi) po Kazimierzu Dolnym i okolicach (wąwozy, zabytki, punkty widokowe, atrakcje historyczne i architektoniczne…) 1 godz.

02.05.2020 (NIEDZIELA)

8.30 – 10.00 Śniadanie

11.00 – „Inne zwiedzanie miasteczka” z naszym „endemicznym” przewodnikiem (w ciągu 2/3 godzin zwiedzimy pieszo najważniejsze atrakcje miasteczka – rynki (Główny, Mały), Góra 3 Krzyży, Wzgórze Zamkowe, Kościół Farny z Organami, Willa CBA, renesansowe Kamieniczki…

17.00 Grill pożegnalny z domowej roboty lokalnymi wyrobami biała kiełbaska/frankfurterki oraz pyszna kaszanka z grilla, dla wegetarian grillowane warzywa itd. itp.

03.05.2020 (PONIEDZIAŁEK)

9.00 – 11.00 długie, leniwe śniadanie z pamiątkowym upominkiem dla każdego pokoju

14.00 koniec przedłużonej doby hotelowej

MENU MAJÓWKOWE

1 dzień (PIĄTEK)

Ognisko integracyjne

Pyszne kiełbaski pieczone na ognisku wraz z pieczywem z kazimierskiej piekarni, keczup, musztarda, ogóreczki, chrzan…

2 dzień (SOBOTA)

Śniadanie

Standard – mieszane
Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

3 dzień (NIEDZIELA)

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

4 dzień (PONIEDZIAŁEK)

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Na grillu, domowej roboty lokalne wyroby: biała kiełbaska/frankfurterki oraz pyszna kaszanka z grilla, dla wegetarian grillowane warzywa itd. itp.

REZERWACJE

Koszt Pakietu Majówka 2020

Pokój 2 osobowy typu ECONOMY z 1 łazienką na 2 pokoje750zł
Pokój 2 osobowy typu STANDARD z własną łazienką900zł
Pokój 3 osobowy typu STANDARD z własną łazienką1350zł
Apartament dwu pokojowy (grupa 4-5 osób)2200zł
Studio 3 pokojowe (grupa 6-7 osób) 2600zł

Dzieci w wieku do 5 lat śpiące z rodzicami lub we własnych łóżeczkach turystycznych (po ustaleniu przy rezerwacji) – gratis

Cena obejmuje zakwaterowanie, śniadania, ognisko z kiełbaskami, wycieczkę eco-busikami , zwiedzanie miasteczka, bezprzewodowe WI-FI, bezpieczny parking.

Nie ma możliwości bez kosztowego skrócenia pobytu lub anulowania rezerwacji (30.04.21-03.05.21), nieskorzystanie z części pakietu nie zmienia ceny całości, nie przewidujemy możliwości samego zakwaterowania bez udziału innych atrakcjach Majówki.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata 50 % zaliczki na konto bankowe. Reszta płatności dokonywana jest na miejscu gotówką w dniu zakwaterowania i przekazania kluczy Gościom.

Istnieje możliwość wydłużenia pobytu o noclegi przed i po Pobycie Majówkowym w normalnych cenach (niezmienianych od 5 lat).

Nie prowadzimy sprzedaży alkoholu – zwyczajowo ustalamy z Gośćmi, że w czasie imprez o alkohol, jego ilość i gatunki zadbają sami uczestnicy (bez korkowego), co podnosi atrakcyjność oferty w stosunku do innych obiektów oferujących własny cennik alkoholi.

Do wypożyczenia mamy także kijki do Nordic Walking, Rowery, ogród z hamakami, altanami, huśtawkami w spokojnym leśnym otoczeniu – wszystko 680m od słynnej zabytkowej studni na kazimierskim Dużym Rynku.

Jednocześnie w trosce o Państwa komfort, ale i zdrowie naszego personelu, jako jedni z niewielu w miasteczku posiadamy własny profesjonalny ozonator, którym dezynfekowany jest na bieżąco cały obiekt – zarówno pokoje jak i części wspólne…
To najbardziej skuteczny i ekologiczny sposób na uzyskanie szybkiej oraz w pełni potwierdzonej czystości wirusowej pomieszczeń, powierzchni i składników wyposażenia.

Jeżeli byłyby jakieś wątpliwości lub za mało detali proszę o kontakt to prześlę Państwu bliższe informacje dodatkowe.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Tel.: +48 602 793 882 Email: kontakt@kwaskowa.pl lub kwaskowa.pl