Sylwester 2020 w Kazimierzu Dolnym – przywitaj Nowy Rok 2021 z KWASKOWA.PL !!!

OBIEKT ZAMKIĘTY DO 17.01.2021 ZGODNIE Z PRZEPISAMI

Zgodnie z rozporządzeniami i zalecaniami władz, dotyczącymi funkcjonowania obiektów noclegowych w trakcie COVID-19, nie będziemy z stanie zrealizować planowanych pobytów.
Co do dalszych zmian będziemy Państwa na bieżąco informować.

Przywitaj Nowy Rok 2021
z KWASKOWA.PL w Kazimierzu Dolnym !!!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przystępne i bogate w atrakcje pakiety pobytowe na każdą kieszeń w terminie od 31.12.2020 do 3.01.2021 z fantastycznym kuligiem/wycieczką bryczkami z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek przy grzańcu, „innym zwiedzaniem miasteczka”, smacznym jedzeniem, imprezą sylwestrową z DJ-em i wieloma innymi atrakcjami

PLAN POBYTU (4 dni / 3 noce)
31.12.2020 (CZWARTEK – SYLWESTER)

Od g.15.00 zakwaterowanie Gości KWASKOWEJ
20.00 początek uroczystej Kolacji Sylwestrowej – dania gorące, impreza taneczna z DJ, słodkości w małej sali
24.00 lampka szampana i podziwianie fajerwerków nad miastem (górny balkon)

1.01.2021 (PIĄTEK – NOWY ROK)

10.00 – 12.00 długie śniadanie noworoczne
13.00 „inne zwiedzanie Kazimierza Dolnego – z naszym endemicznym przewodnikiem” zbiórka dla chętnych przed budynkiem
18:00 – 21.00 Ognisko Noworoczne z pieczeniem kiełbasek i grzańcem

2.01.2021 (SOBOTA)

9.00 – 10.30 śniadanie
11.00 – 12.00 lub 12.00 – 13.00 godzinny kulig/przejażdżka bryczkami po Kazimierzu Dolnym
(5 bryczek zostanie podstawionych do Państwa dyspozycji o godzinie 11.00 oraz o 5 o godzinie 12.00, prosimy wcześniej zadeklarować godzinę przejażdżki)
17.00-18.00 Obiadokolacja

3.01.2021 (NIEDZIELA)

9.00 – 10.30 śniadanie pożegnalne z pamiątkowym upominkiem kazimierskim dla każdej pary/rodziny
13.00 koniec przedłużonej doby hotelowej

MENU SYLWESTROWE
1 dzień (CZWARTEK)

UROCZYSTA KOLACJA SYLWESTROWA

Delikatny krem z zielonego groszku z grzankami na ciepło
„Zimna płyta” – deski serów z dodatkami (winogrona, orzechy, sosy pikantne), kilka rodzajów lokalnej kiełbasy, domowy smalec, salceson, mięsa pieczone wg lokalnych przepisów (pieczony – karczek, schab, boczek) i inne przaśne przysmaki kuchni polskiej, wraz ogórkami kiszonymi i innymi zakąskami (śledzie, pomidory z mozarellą, papryka, kapary, patisony marynowane…) i pieczywem ze słynnej kazimierskiej piekarni.
ok godz. 00.30 po życzeniach noworocznych i lampce szampana, gorący Boeuf Stroganow delikatnym mięsem wołowym i pieczarkami.
W jednej z sal w trakcie sylwestra będzie znajdował się barek herbaciano – kawiarniany wraz z różnego rodzaju słodkościami (ciasta, owoce itp.)
Do dyspozycji Gości będzie także gorące czekoladowe fondue (fontanny czekoladowe) oraz inne słodkości…

2 dzień (PIĄTEK)

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, mleko cieple/zimne płatki/musli, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Ognisko integracyjne

Dwa rodzaje kiełbasy do pieczenia na ognisku wraz z pieczywem z kazimierskiej piekarni, keczup, musztarda, ogóreczki, chrzan…

3 dzień (SOBOTA)

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, mleko cieple/zimne płatki/musli, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiadokolacja

Żurek Staropolski, tradycyjny z zasmażanym boczkiem i kiełbaską, z gotowanym jajkiem.
II danie
Pierś po szwajcarsku – ser żółty zapieczony w piersi drobiowej i panierce z dodatkiem żurawiny lub borówek z ziemniaczkami z wody i zestawem surówek

4 dzień (NIEDZIELA)

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, mleko cieple/zimne płatki/musli, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiadokolacja składa się zawsze z dwóch dań wraz z surówkami, śniadania i kolacje zawierają danie na ciepło. Kawa i herbata, woda mineralna w trakcie posiłków jest do dyspozycji bez ograniczeń.

REZERWACJE

Koszt Pakietu Sylwestrowego od osoby *

  • Koszt udziału w pobycie sylwestrowym za osobę:

Pobyt w pokoju 2 lub 3 osobowym typu standard z własną łazienką750zł/os
Pobyt w studiu 2 pokojowym (grupa 4-5 osób)750zł/os
Pobyt w studiu 3 pokojowym (grupa 6-7 osób)700zł/os
Pobyt w pokoju 2 osobowym typu economy z 1 łazienką wspólną na 2 pokoje650zł/os

  • dzieci w wieku do 5 lat śpiące z rodzicami lub we własnych łóżeczkach turystycznych (po ustaleniu przy rezerwacji) – gratis
  • dzieci w wieku 5-10 lat 75% wartości pakietu

* Cena obejmuje cały pobyt sylwestrowy, zakwaterowanie, wyżywienie, udział w imprezie sylwestrowej z obsług a DJ-a, bezprzewodowe WI-FI, bezpieczny parking.
Nie ma możliwości bezkosztowego skrócenia pobytu lub anulowania rezerwacji (30.12.18-01.01.19), nieskorzystanie z części pakietu nie zmienia ceny całości, nie przewidujemy możliwości samego zakwaterowania bez udziału w pakiecie sylwestrowym.
Warunkiem rezerwacji jest wpłata 50% kwoty od pokoju/rodziny na konto bankowe. Reszta płatności dokonywana jest na miejscu gotówką w dniu zakwaterowania i przekazania kluczy Gościom.
Istnieje możliwość wydłużenia pobytu o noclegi przed i po Pobycie Sylwestrowym w normalnych cenach (niezmienianych od 7 lat).

Nie prowadzimy sprzedaży alkoholu – zwyczajowo ustalamy z Gośćmi, że w czasie imprez o alkohol, jego ilość i gatunki zadbają sami uczestnicy (bez korkowego), co podnosi atrakcyjność oferty w stosunku do innych obiektów oferujących własny cennik alkoholi.

Salę kominkową wraz z widokiem na Kazimierz Dolny „z góry” i drewnem do kominka udostępnimy Państwu gratis przez cały pobyt… (przestronny taras z panoramą na miasteczko i niezapomniane wrażenia widokowe w samego Sylwestra, gdyż u stóp widać cały Kazimierz Dolny wraz z fontannami fajerwerków z całego miasteczka)

Jeżeli byłyby jakieś wątpliwości lub za mało detali to prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji dodatkowych.

Wszelkie pobyty realizowane będą zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami epidemiologicznymi GIS i MZ.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Tel.: +48 602 793 882
Email: kontakt@kwaskowa.pl
lub kwaskowa.pl
Zapraszamy i Pozdrawiamy