Przywitaj Nowy Rok 2020 z KWASKOWA.PL – Sylwester w Kazimierzu Dolnym !!!

Przywitaj Nowy Rok 2020 z KWASKOWA.PL w Kazimierzu Dolnym !!!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przystępne i bogate w atrakcje pakiety pobytowe na każdą kieszeń w terminie od 30.12.2019 do 1.01.2020 z fantastycznym kuligiem/wycieczką bryczkami z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek przy grzańcu, „innym zwiedzaniem miasteczka”, smacznym jedzeniem, imprezą sylwestrową z DJ-em i wieloma innymi atrakcjami

PLAN POBYTU
30.12.2019 (poniedziałek)

Od g.15 zakwaterowanie Gości KWASKOWEJ

18:00 – 21.00 Ognisko Powitalne z bigosem, pieczeniem kiełbasek i grzańcem

31.12.2019 (wtorek – Sylwester)

8.30-10.00 śniadanie

11.00 – 12.00 lub 12.00 – 13.00 godzinny kulig/przejażdżka bryczkami po Kazimierzu Dolnym, 5 bryczek zostanie podstawionych do Państwa dyspozycji o godzinie 11.00  oraz 5 o godzinie 12.00, prosimy wcześniej zadeklarować godzinę przejażdżki

14.00-15.00 Obiad

20.00 początek uroczystej kolacji sylwestrowej – dania gorące, impreza taneczna z DJ, słodkości w małej sali

24.00 lampka szampana i podziwianie fajerwerków nad miastem (górny balkon)

1.01.2020 (środa – Nowy Rok)

10.00 – 12.00 długie śniadanie noworoczne z pamiątkowym upominkiem dla każdej pary/rodziny

12.00 „inne zwiedzanie Kazimierza Dolnego – z naszym endemicznym przewodnikiem” zbiórka dla chętnych przed budynkiem

15.00 koniec przedłużonej doby hotelowej

MENU SYLWESTROWE
1 dzień (poniedziałek)

Ognisko integracyjne

Pyszny bigos z zasmażaną łopatką i grzybkami, kiełbaski pieczone na ognisku wraz z pieczywem z kazimierskiej piekarni, keczup, musztarda, ogóreczki, chrzan…

2 dzień (wtorek)

Śniadanie

Standard – mieszane
Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiad

I danie : Złocisty rosół tradycyjny z kury z długimi kluseczkami.
II danie : Pierś po szwajcarsku – ser żółty zapieczony w piersi drobiowej i panierce z dodatkiem żurawiny lub borówek z ziemniaczkami z wody i zestawem surówek

UROCZYSTA KOLACJA SYLWESTROWA

Delikatny krem z zielonego groszku z grzankami na ciepło
„Zimna płyta” – deski serów z dodatkami (winogrona, orzechy, sosy pikantne), kilka rodzajów lokalnej kiełbasy, domowy smalec, salceson, mięsa pieczone wg lokalnych przepisów (pieczony – karczek, schab, boczek) i inne przaśne przysmaki kuchni polskiej, wraz ogórkami kiszonymi i innymi zakąskami (śledzie, łosoś w koperku, pomidory z mozarellą, papryka, kapary, patisony marynowane…) i pieczywem ze słynnej kazimierskiej piekarni.
Po życzeniach noworocznych i lampce szampana ok godz. 00.30 gorący Boeuf Stroganow z pieczarkami.
W jednej z sal w trakcie sylwestra będzie znajdował się barek herbaciano – kawiarniany wraz z różnego rodzaju słodkościami (ciasta, owoce itp.)
Do dyspozycji Gości będzie także gorące czekoladowe fondue oraz inne słodkości…

3 dzień (środa)
Śniadanie

Standard – mieszane
Parówki gotowane z wody lub jajecznica, wędliny, sery żółte, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiady składają się zawsze z dwóch dań wraz z surówkami, śniadania i kolacje zawierają danie na ciepło. Kawa i herbata, woda mineralna w trakcie posiłków jest do dyspozycji bez ograniczeń.

REZERWACJE

Koszt Pakietu Sylwestrowego od osoby *

  • Koszt udziału w pobycie sylwestrowym za osobę:
Pobyt w pokoju 2 lub 3 osobowym typu standard z własną łazienką700zł/os
Pobyt w studiu 2 pokojowym (grupa 4-5 osób)700zł/os
Pobyt w studiu 3 pokojowym (grupa 6-7 osób)650zł/os
Pobyt w pokoju 2 osobowym typu economy z 1 łazienką wspólną na 2 pokoje600zł/os
  • dzieci w wieku do 5 lat śpiące z rodzicami lub we własnych łóżeczkach turystycznych (po ustaleniu przy rezerwacji) – gratis
  • dzieci w wieku 5-10 lat 75% wartości pakietu

* Cena obejmuje cały pobyt sylwestrowy, zakwaterowanie, wyżywienie, udział w imprezie sylwestrowej z obsług a DJ-a, bezprzewodowe WI-FI, bezpieczny parking.
Nie ma możliwości bezkosztowego skrócenia pobytu lub anulowania rezerwacji (30.12.18-01.01.19), nieskorzystanie z części pakietu nie zmienia ceny całości, nie przewidujemy możliwości samego zakwaterowania bez udziału w pakiecie sylwestrowym.
Warunkiem rezerwacji jest wpłata 50% kwoty od pokoju/rodziny na konto bankowe. Reszta płatności dokonywana jest na miejscu gotówką w dniu zakwaterowania i przekazania kluczy Gościom.
Istnieje możliwość wydłużenia pobytu o noclegi przed i po Pobycie Sylwestrowym w normalnych cenach (niezmienianych od 7 lat).

Nie prowadzimy sprzedaży alkoholu – zwyczajowo ustalamy z Gośćmi, że w czasie imprez o alkohol, jego ilość i gatunki zadbają sami uczestnicy (bez korkowego), co podnosi atrakcyjność oferty w stosunku do innych obiektów oferujących własny cennik alkoholi.

Salę kominkową wraz z widokiem na Kazimierz Dolny „z góry” i drewnem do kominka udostępnimy Państwu gratis przez cały pobyt… (przestronny taras z panoramą na miasteczko i niezapomniane wrażenia widokowe w samego Sylwestra, gdyż u stóp widać cały Kazimierz Dolny wraz z fontannami fajerwerków z całego miasteczka)

Jeżeli byłyby jakieś wątpliwości lub za mało detali to prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji dodatkowych

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Tel.: +48 602 793 882
Email: kontakt@kwaskowa.pl
lub kwaskowa.pl
Zapraszamy i Pozdrawiamy