WIELKANOC w Kazimierzu Dolnym (POBYT WIELKANOCNY 2019)

WIELKANOC  w Kazimierzu Dolnym – KWASKOWA.PL !!!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przystępny pakiet pobytowy na każdą kieszeń w terminie od 19.04 do 22.04.2019

(wraz z uroczystymi posiłkami świątecznymi, wspólnym malowaniem pisanek, ogniskiem z kiełbaskami, wieczorami kominkowymi, słynnym tradycyjnym „lanym poniedziałkiem” na kazimierskim rynku…)

19.04.19 (PT) 20.04.19 (SB) 21.04.19 (ND) 22.04.19 (PN)
(jako pakiet podstawowy – oczywiście istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu lub przedłużenia pobytu)

PLAN POBYTU

19.04.2019 (WIELKI PIĄTEK)

Od g.15.00 zakwaterowanie Gości

g.18.00-19.00 Kolacja

Dla zainteresowanych, tradycyjna wieczorna droga krzyżowa w Kazimierskiej Farze – godzinę potwierdzimy po komunikacie parafii.

20.04.2019 (SOBOTA – WIELKA SOBOTA)

g.8.45-10.00 Śniadanie w jadalni

g. 9.45 Malowanie i przygotowywanie pisanek i święconek na Sali Kominkowej.

g.17.00-18.30 Świąteczna obiadokolacja

Od 19.00 wieczorek kominkowy dla chętnych

21.04.2019 (NIEDZIELA WIELKANOCNA)

g.8.45-10.00 Śniadanie Wielkanocne

g. 11.00 -13.00 „Inne zwiedzanie” miasteczka z „naszym endemicznym” przewodnikiem

g.16.30-18.00 Świąteczna obiadokolacja

Od g.18 ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzańcem na terenie KWASKOWEJ

22.04.2019 (LANY PONIEDZIAŁEK)

g.8.45-10.00 Śniadanie z pamiątkowym upominkiem kazimierskim dla Gości

menu załączono poniżej

Koszt Pakietu Wielkanocnego od osoby 

·         Koszt udziału osoby (powyżej 9 lat) w Pobycie Wielkanocnym 

Pobyt w pokoju 2 osobowym typu standard z własną łazienką550zł/os
Pobyt w pokoju 2 osobowym typu economy z 1 łazienka wspólna na 2 pokoje500zł/os
Pobyt w pokoju 3 osobowym typu standard z własną łazienką550zł/os
Pobyt w apartamencie 2 pokojowym (grupa 5 osób) 550zł/os
Pobyt w studiu 3 pokojowym (grupa 7 osób)500zł/os

·         Dzieci do 4 lat śpiące z rodzicami lub w łóżeczkach turystycznych –gratis, dzieci w wieku 5-9 lat 50% / powyżej 10 roku życia, pełna stawka.

Cena obejmuje cały pobyt wielkanocny, pokoje z bezprzewodowym WI-FI, bezpiecznym parkingiem, nie ma możliwości bez kosztowego skrócenia pobytu lub anulowania rezerwacji w ramach pakietu 19.04.2019 do 22.04.2019

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki od pokoju/rodziny na konto bankowe. Reszta płatności dokonywana jest na miejscu w dniu zakwaterowania.

Istnieje możliwość wydłużenia pobytu w atrakcyjnych cenach (także wyżywienia).

Zwyczajowo ustalam z organizatorami, że w czasie imprez o alkohol, jego ilość i gatunki zadbają sami Goście (bez korkowego), co podnosi atrakcyjność oferty w stosunku do innych obiektów oferujących własny cennik alkoholi. 

Salę kominkową wraz z dużym tv i drewnem do kominka udostępnimy Państwu gratis przez cały pobyt, także marmurowy stół do bilarda… (przestronny taras widokowy z panoramą na miasteczko „z góry”) i niezapomniane wrażenia, gdyż widać cały Kazimierz Dolny u stóp…

Do wypożyczenia mamy także kijki do Nordic Walking, Rowery, ogród z hamakami, miejscem na ognisko…

MENU WIELKANOCNE

1 dzień

Kolacja

Barszcz czerwony i paszteciki z kapustą na gorąco, śledź w cebulce, sery żółte, ser biały, pomidory, ogórki, miód, dżemy owocowe, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

2 dzień

Śniadanie

Jajecznica, płatki i musli z mlekiem, wędliny, sery żółte, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiadokolacja

Delikatny bulion z ręcznie ugniatanymi kluseczkami na gorąco, pieczone pałeczki (przednie udka kurczaka) z ryżem i brzoskwinią w sosie imbirowym, wraz z sałatką grecką.
Mięsa pieczone wg lokalnych przepisów (pieczony – karczek, schab, boczek) wraz z ogórkami kiszonymi i innymi zakąskami śledzie, pomidory z mozarellą, papryka, kapary, patisony marynowane, wraz pieczywem ze słynnej kazimierskiej piekarni

3 dzień

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, płatki musli z mlekiem, wędliny, pasztet, sery żółte, Sałatka wiejska, jajka faszerowane i w majonezie ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiadokolacja

Żurek staropolski z kawałeczkami zasmażanego boczku oraz gotowanymi jajkami, ziemniaki w cebulce, pieczona biała kiełbasa, zapiekane kotleciki z piersi kurczaka, sałatka wiejska, ryba po grecku z goździkami, śledź na kilka sposobów, mięsa pieczone wg lokalnych przepisów (pieczony – karczek, schab, boczek). Świeże pomidory, ogórki wraz pieczywem ze słynnej kazimierskiej piekarni.

Ognisko integracyjne

Kiełbaski pieczone na ognisku wraz z pieczywem z kazimierskiej piekarni, keczup, musztarda, gorący grzaniec dla każdego.

4 dzień

Śniadanie

Parówki gotowane z wody lub jajecznica, płatki musli z mlekiem, wędliny, pasztet, sery żółte, Sałatka wiejska, jajka w majonezie, ser biały, miód, dżemy owocowe, kawa, herbata, pomidory, ogórki, pieczywo z kazimierskiej piekarni.

Obiadokolacje składają się zawsze z dań na ciepło wraz z innymi dodatkami na zimno oraz warzywami, sałatkami, śniadania i kolacje każdorazowo zawierają danie na ciepło.
Kawa i herbata, woda mineralna będą uzupełniane podczas posiłków na bieżąco przez obsługę bez ograniczeń.

W trakcie pobytu na salonie kominkowym w wolnym dostępie dla Gości, będą szklanki, kieliszki, na korytarzu znajduje się lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa…

Podane godziny serwowania posiłków, w jadalni, będą dokładnie przestrzegane, rezerwując pozostały świąteczny czas na rodzinne święta naszych pracowników.
Na świąteczne posiedzenia czy Polaków długie rozmowy zapraszamy o każdej porze na salon kominkowy, z pięknym widokiem na miasteczko…

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Tel. 602793882 lub mail kontakt@kwaskowa.pl