Majówka 2018 – weekend majowy w Kazimierzu Dolnym

MAJÓWKA w Kazimierzu Dolnym – KWASKOWA.PL !!! (3-6 MAJA 2018)

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przystępny pakiet pobytowy na każdą kieszeń w terminie od 3 DO 6 MAJA 2018

(wraz z obfitymi śniadaniami w formie stołu szwedzkiego, ogniskiem integracyjnym z pieczeniem kiełbasek i powitalnym żurkiem, „innym zwiedzaniem” Kazimierza „od kuchni”, rejsem statkiem po Wiśle…)

PLAN POBYTU

03.05.2018 (CZWARTEK)

Od g.15.00 zakwaterowanie Gości (każdy otrzyma aktualny przewodnik po miasteczku z niezbędnymi informacjami potrzebnymi do sensowego poruszania się, oszczędzając czas własny i unikając niespodzianek…)

04.05.2018  (PIĄTEK)

g.8.00-10.00 Śniadanie w jadalni

g.11.00-14.00 „Inne zwiedzanie” miasteczka z naszym „endemicznym przewodnikiem” – Pokazanie Kazimierza Dolnego i jego największych atrakcji, włącznie z niezbędnym rysem historycznym w sposób nienachalny i nazbyt patetyczny, dostępny dla wymagających turystów, ale nie lekceważący prostych pytań ze strony najmłodszych uczestników wycieczki. Zwiedzamy co chcemy i pytamy o co chcemy, niesztampowe podejście opisujące śmieszne niekiedy i tajemnicze akcenty z życia miasteczka, odsłaniające piękne i niedostępne dla przeciętnych Gości Kazimierza punkty widokowe, wille czy inne smaczki jak słynna Willa Kwaśniewskich/CBA…

g.18.00-22.00 Ognisko integracyjne z pieczeniem kiełbasek ok. godz. 19 gorący żurek

05.05.2018  (SOBOTA)

g.8.00-10.00 Śniadanie w jadalni

g.12.00 Rejs statkiem po Wiśle – umawiamy się przy kasie/wejściu na statki i podajemy (ogłoszone w obiekcie) hasło przy wejściu…

06.05.2018  (NIEDZIELA)

g.8.00-10.00 Śniadanie w jadalni

Koszt Pakietu MAJÓWKA 2018 (3/4/5/6.05.18) od osoby

Pobyt w pokoju 2 osobowy typu economy do łazienki dzielonej

Pobyt w pokoju 2 osobowym  typu standard z własną łazienką

Pobyt w pokoju 3 osobowym  typu standard z własną łazienką

Pobyt w studiu 2 pokojowym (grupa 4-5 osób)

Pobyt w studiu 3 pokojowym (grupa 6-7 osób)

Cena obejmuje cały pobyt MAJÓWKA 2018, pokoje z bezprzewodowym WI-FI, bezpiecznym parkingiem, nie ma możliwości bez kosztowego skrócenia pobytu lub anulowania rezerwacji (do wykorzystania 3 noce z wszystkimi świadczeniami).

Śniadanie w formie szwedzkiego stołu – jajecznica, parówki gotowane, ser biały, mleko (zimne, gotowane) , musli, dżemy owocowe, miód, wędliny, sery żółte, kawa, herbata, pieczywo ze słynnej kazimierskiej piekarni Sarzyński.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki na konto bankowe. Reszta płatności dokonywana jest na miejscu w dniu zakwaterowania.

Istnieje możliwość wydłużenia pobytu w atrakcyjnych cenach.

Zwyczajowo ustalam z organizatorami, że w czasie imprez o alkohol, jego ilość i gatunki zadbają sami Goście (bez korkowego), co podnosi atrakcyjność oferty w stosunku do innych obiektów oferujących własny cennik alkoholi.

Do dyspozycji Gości mamy także stół do ping –ponga, huśtawki, hamaki, przestronny taras widokowy z panoramą na miasteczko „z góry”, gdyż widać cały Kazimierz Dolny u stóp…

Istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia kijki do nordic walking, rowerów (4 sztuki).

Kawa i herbata wraz z czajnikiem, lodówką i kuchenką mikrofalową będą do dyspozycji Gości na korytarzu.

Jeżeli byłyby jakieś wątpliwości lub za mało detali proszę o kontakt to
prześlę Państwu bliższe informacje dodatkowe.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Tel.: +48 602 793 882 Email: kontakt@kwaskowa.pl lub kwaskowa.pl