Sezon szkoleniowy trwa cały rok

Serdecznie zapraszamy i witamy nowych Gości w naszym Domu Rekreacyjno – Szkoleniowym, nie zapominając o Stałych bywalcach z ugruntowanymi wymaganiami i preferencjami, którzy zdążyli już nas polubić na przestrzeni ostatnich lat stałej współpracy

SZYBKI INTERNET BEZPRZEWODOWY

WI-FI – HOTSPOT – WLAN

(dostępny również w sieci za pomocą standardowych switchy sieciowych)

Jedni Goście preferuja długie romantyczne spacery i niezapomniane wieczory przy rozpalonym kominku, dla innych oderwanie od codziennej rutyny to aktywne szaleństwa związne z czynnym wypoczynkiem (paintball, quady, gry i zabawy terenowe – RPG). Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na unikalne warunki do prowadzenia szkoleń czy negocjacji, nasz obiekt okolony jest prawie hektarowym parkiem a na Kazimierz Dolny patrzymy z góry… ściślej ze szczytu Kwaskowej Góry…a wszystko to 10 minut pieszo od rynku…

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Domu Rekreacyjno – Szkoleniowego, gdzie kameralnie w twórczej i nieskrępowanej atmosferze będziecie mogli Państwo odpoczywając, prowadzić kreatywne zajęcia dla swioch pracowników czy klientów.

Oryginalne pokoje w niespotykanym otoczeniu i niebanalnej atmosferze.

www.KWASKOWA.pl to gwaracja kompleksowej, profesjonalnej i taniej organizacji każdego eventu – szkoleń, integracji, pobytu firmowego

Dom Rekreacyjno – Szkoleniowy www.KWASKOWA.pl

Dysponujemy pełną infrastrukturą potrzebną doorganizacji i obsługi szkoleń, konferencji, prezentacji produktowych czy spotkań integracyjnych (2 niezależne sale szkoleniowe na 35 i na 15 osób) – rzutniki (rzutnik multimedialny, klasyczny rzutnik do folii), Hi-Fi, DVD, xero, fax, flip – chart, szybki internet bezprzewodowy Wi-Fi i tradycyjny, tablice, ekrany).

Jednocześnie jesteśmy w stanie zakwaterować 41 osób (w standardzie pokoi dwuosobowych)
Zapewniamy pyszny catering oraz obsługę imprez wraz z przerwami kawowymi

Sprawdź nas na www.kwaskowa.pl i poznaj współpracujące z nami firmy (Referencje oraz inne szczegóły scenariuszy wyjazdów firmowych – kontakt@kwaskowa.pl lub bezpośrednio pod nr telefonu +48 602 793 882 )

Przy realizacji wszelkich przedsięwzięć towarzyszy nam elastyczność i dyskrecja oraz otwartość na różnorodne scenariusze organizowanych pobytów.

Każdego z naszych Gości, tak biznesowych (B2B) jak i osób prywatnych traktujemy w sposóbindywidualny, zapewniająckompleksowość obsługi – nigdy nie usłyszą u nas Państwo, że ?czegoś nie da się zrobić? lub ?że nie jesteśmy kompetentni w tej sprawie?.

 • bankiety i imprezy taneczne
 • wieczory karaoke
 • „kazimierskie opowieści” czyli wieczory kominkowe
 • zwiedzanie miasta z zawodowym przewodnikiem
 • wycieczkę statkiem po Wiśle
 • zwiedzanie Zespołu Pałacowo – Muzealnego w Kozłówce wraz z Muzeum Socrealizmu
 • przejazd bryczkami konnymi – zwiedzanie miasta i okolic „od kuchni”
 • wycieczki odkrytymi samochodami terenowymi po kazimierskich wąwozach i kamieniołomach
 • huczne kuligi
 • wycieczka do uzdrowiska SPA Nałęczów
 • zwiedzanie zamku w Janowcu
 • dowolnie uzgodnione scenariusze imprez
 • lepienie i wypalania naczyń z gliny
 • malowanie na szkle-DECUPAGE

zabawy i gry terenowe (paintball, quady, strzelnica, wspinaczka, rowery,kajaki…)

W TROSKĘ O BEPIECZEŃSTWO I WYGODĘ KLIENTÓW WSZYSCY UCZESTNICY IMPREZ PODLEGAJĄ UBEZPIECZENIU NNW I OC

POSIADAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE I KNOW-HOW W KWESTI ORGANIZACJI, BADANIA POTRZEB SZKOLENIOWYCH ORAZ PROFESJONALNYM PRZYGOTOWANIU ZAWARTOŚCI MERYTORYCZNEJ SZKOLEŃ WRAZ Z SZEROKIM PORTFOLIO TRENERÓW, PRAKTYKÓW, SZKOLENIOWCÓW Z RÓŻNYCH BRANŻ

REALIZUJEMY SZKOLENIA I SPOTKANIA W OPARCIU O PROJEKTY UNIJNE EFS – INWESTYCJA W KADRY

Z powodzeniem przechodziliśmy procedury i wymogi akredytacyjne potrzebne przy przetargach publicznych dla instytucji sektora publicznego – Wojewódzkie Urzędy Pracy (WUP) czy projekty współfinansowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

Ceny pobytów grupowych są kwestią negocjacji, jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić pobyt w standardzie pokoi dwuosobowych grupie 20 uczestników. Dysponujemy oczywiście salami konferencyjnymi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *